FAQ

Najczęstsze pytania osób zainteresowanych podjęciem współpracy:

1. CZY POMAGAJĄ PAŃSTWO W WYBORZE HOSTINGU DLA NOWEJ STRONY I ILE TO KOSZTUJE?

Tak, często pomagamy klientom w wyborze najlepszego i najszybszego hostingu dla nowej strony internetowej oraz dla skrzynek e-mail. Koszt hostingu dla standardowej strony firmowej zazwyczaj nie przekracza 100zł rocznie.

 

2. JAKIE INFORMACJE MUSZE POSIADAĆ ABY ROZPOCZĄĆ REALIZACJE NOWEJ STRONY?

Przed rozpoczęciem prac nad nową stroną zazwyczaj pytamy klientów o:

  • Przykłady stron konkurencji
  • Przykłady stron, które podobają się graficznie (mogą być z innych branży)
  • Jakie informacje powinny znaleźć się na stronie: czy tylko oferta, czy może galerie zdjęć np. z portfolio, jakie formularze kontaktowe/zamówienia, czy mapa dojazdu itp.
  • Ile wersji językowych ma posiadać nowa strona

Po otrzymaniu powyższych odpowiedzi staramy się przygotować jak najlepszą ofertą z konkretnymi propozycjami.

 

3. JAKI JEST ORIENTACYJNY KOSZT WYKONANIA NOWEJ STRONY INTERNETOWEJ?

Koszt wykonania Wizytówki Firmowej wynosi zazwyczaj od 1.000 zł do 2.000 zł, natomiast koszt wykonania bardziej Rozbudowanej Strony Firmowej wynosi zazwyczaj od 1.500 zł do 4.500 zł. Nasza firma pobiera od nowych klientów zaliczkę w wysokości 30% po podpisaniu umowy.

 

4. ILE CZASU ZAJMIE STWORZENIE NOWEJ STRONY?

Czas realizacji w dużej mierze zależy od samego klienta, od czasu w jakim sprawdza nasze propozycje i udziela odpowiedzi lub w jakim dosyła nam niezbędne materiały. Realizacja strony firmowej od początku do opublikowania zazwyczaj trwa od 3 do 6 tygodni.

 

5. CZY STRONA BĘDZIE POZYCJONOWANA?

W ramach wykonania nowej strony internetowej, optymalizujemy ją pod indeksowanie w wyszukiwarce Google, a także rejestrujemy w najważniejszych usługach Google tj. Google Analytics, Tag Manager i Search Console.

Jednak aby strona znalazła się wysoko w wynikach wyszukiwania Google najcześciej trzeba stale wykonywać dodatkowe prace tzw. pozycjonowanie lub prowadzenie kampanii reklamy Google Ads. Są to usługi dodatkowe, które także oferujemy naszym klientom.

 

6. OD CZEGO ROZPOCZĄĆ?

Jeżeli chcą Państwo otrzymać od nas wstępną ofertę proszę przejść do strony ZAPYTAJ i wypełnić umieszczony tam formularz. Od razu po naszej analizie skontaktujemy się z Państwem aby porozmawiać o zleceniu.